info@aktuelegitim.com.tr + 90 216 372 30 15
Cevizli Mahallesi Tansel Caddesi No:28-30/1 Maltepe istanbul
Aktüel Eğitim

Kurumsal Danışmanlık

Anasayfa >Kurumsal Danışmanlık

Nedir ?
Kurumların taleplerine yönelik çalışanları için sektör alanında hazırlamış olduğumuz satış , pazarlama , iletişim teknikleri , liderlik , stres , ekip ruhu , proğram kullanımı ve motivasyon eğitimlerimizi karşılıklı koordine ile alanında uzman eğitmenlerimiz ile planlamaktayız.

Amaç
Çalışma hayatında çalışanların yapmış oldukları işler alanında tecrübe kazanmalarını , ikna kabiliyetlerini geliştirebilmelerini ve daha fazla motive sağlayarak başarıyı yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Eğitim Organizasyonu Nasıl Yapılıyor ?
Aktüel Eğitim , eğitim koordinatörlerimiz ile firmalardan gelen talepleri firma yetkilileri ile değerlendiriyor ve ihtiyacı belirliyoruz. Belirlenen ihtiyaca ve talebe yönelik alanında uzman eğitmenlerimiz ile hazırlamış olduğumuz eğitim proğramlarını oluşturuyoruz. Oluşturulan proğram gereği istenilen gün ve saatlerde eğitimlerimizi tamamlıyoruz.

Sertifikalandırma Nasıl Yapılıyor ?
Tamamlanan eğitimlerimizin ardından katılımcılara AKTÜEL EĞİTİM katılım sertifikası düzenliyoruz. Kanunen belirli yerlerden istenilen sertifikalar var ise eğitimi tamamladıktan sonra ilgili kurumlar ile sertifikalandırma sürecini beraber yönetiyoruz.